طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

خ مثل خانه

به نقل از مقاله سایت ساختمان 7

 

خ مثل خانه ،

رشد و نمو هر شخصی در خانه ای که زندگی می کند متفاوت است ، بسیاری از افراد یک جامعه اگر از نظر اجتماعی و اقتصادی و یا تحصیلات با هم متفاوت هستند و یا تربیت های گوناگونی دارند یکی از عواملش محله و یا خانه است که در آن زندگی می کنند چون بی شک وقت زیادی از عمر یک فرد در خانه است . ایستگاه تربیتی با حضور اعضای خانواده در خانه شکل می گیرد پس بنابراین حفظ ارزش های اخلاقی و یا حتی دینی و اجتماعی می تواند از بعد فیزیکی نیز به خانه مرتبط شود.

مشکلات خرید مسکن (خانه):  

در کشورهای مختلف خرید و فروش خانه و یا حتی اجاره کردن آن با هم متفاوت است و یکی از کشورهایی که مردم می خواهند خانه بخرند و زمان زیادی طول می کشد کشور ایران است با همه پس اندازها و سختی های که افراد متحمل می شوند حالا می خواهند یک خانه تهیه کنند ، شکل سنتی آن که هنوز هم باید اجرا شود و به کمک سیستم های آنلاین بیاید مشاورین املاک هستند . آنها متخصصین این رشته می باشند البته به خاطر اینکه افراد در خرید خانه بعدا دچار ترید می شوند یا از خرید خانه مورد نظر کمی پشیمان می شوند آنها را یعنی مشاورین املاک را مقصر اصلی می دانند .

خرید خانه از طریق سایت های آنلاین :

اتفاق جدیدی در کشور ایران می باشد  چند سالی است که چندین شرکت در قالب چند سایت که حالا اعتباری برای خود کسب کرده اند مجری خرید و فروش آنلاین شده اند البته آنلاین بودن خدمات مسکن مزایایی دارد … شما با هر بودجه ای که  عرف خرید یک خانه است ابتدا به دنبال محله هایی می گردید که با بودجه شما مطابقت داشته باشد بنابراین ده ها فایل خانه را که برای فروش عرضه شده است را مشاهده می کنید با حوصله بیشتری می توانید آنها را قبل از مراجعه حضوری بررسی کنید . امروزه مراجعه حضوری هم وقت بیشتری صرف می شود و  هم هزینه هایی در پی دارد . سرویس های آنلاین کمک شایانی در زمینه تصمیم گیری درست یک فرد دارند.

افراد جامعه آیا در خرید مسکن موثر هستند؟

بی شک در همه شهرها در تمام نقاط دنیا مردم محله های یک شهر را طبقه بندی می کنند . و همیشه دوست دارند در محله هایی زندگی کنند که مشهورتر و امکانات بهتری دارد بنابراین افراد یک محله و منطقه می توانند نقش بسزایی در روند قیمت ها و شکل گیری امکانات آن جا نقش داشته باشند . معماری و ساخت و ساز خانه ها و افراد طبقه بالای اجتماعی و اقتصادی در محله هایی که در هر شهر وجود دارند این نقش را ایفا می کنند .

مشاورین مسکن:

شغلی که هیچگاه کم رنگ نمی شود چون همیشه افراد به داشتن یک خانه نیاز دارند و آنها در هر طبقه ای از جامعه باشند می توانند به افراد این سرویس را ارئه دهند . مشاورین که  در این حرفه فعالیت می کنند اگر بخوانند ماندگار باشند باید مانند همه شغل های دیگر نظر و اعتماد مشتریان را جلب کنند ونه اینکه فقط یک واسطه باشند باید اطلاعات درستی در اختیار مشتری و فروشنده قرار دهند و تا پایان یک معامله آن ها را پشتیبانی کنند که البته این مسئله در ایران به این شکل رعایت نمی شود پس بنابراین سرویس های آنلاین خانه از این خلع استفاده کرده و خود را به همین علت بیشتر و بهتر از خیلی از مشاورین املاک  در جامعه معرفی کرده اند .

سرویس های آنلاین برای مشاوره به مشتریان خرید خانه چه نقشی دارند؟ :

در ابتدای تصمیم گیری و بودجه بندی خانوارها این سرویس ها نقش بازی می کنند به طوری که مردم شروع  می کنند به گشتن  و می خواهند بهترین را با آن پولی که در اختیار دارند بخرند . بهترین ها زمانی کسب می شود که شما ده ها مورد را بتوانی به راحتی مشاهده کنی .. محله را .. امکانات را .. تعداد واحدها را .. و غیره و وقتی حضوری مراجعه می کنند بتوانند تصیم نهایی را با کمک مشاورین بگیرند . نقش سایت های آنلاین خرید خانه می توانند از این که الان در کشور است مهمتر شود یعنی زمانیکه با مجوزهای لازم از ادارات مرتبط مردم به آنها اعتماد کنند و راه و روش اساسی کشورهای توسعه یافته انجام دهند

سایت های آنلاین خرید فروش مسکن مثل : ساکنین می توانند یک شهرداری کوچکی باشند که خدمات زیادی را به افراد جامعه ارائه دهند و خود را در این زمینه توسعه دهند .

ساکنین  یک سیستم مناسب کاربر پسند راحت و مفید برای جستجوی ملک است .

از زمانی که مشاغل خود را در سیستم های آنلاین معرفی کرده اند هم هزینه های خود را کمک کرده اند هم مشتریان بیشتری کسب کرده اند و از هم مهمتر سرویس های رایگانی در اختیار صدها کاربر قرار داده اند که بتوانند مشخصات خانه خود را در آن جا قرار دهند و صدها کاربر که می خواهند این اطلاعات را مشاهده کنند .

منبع : وبلاگ مسکن تک

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 11
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 16 شهريور 1396ساعت 20:36 توسط املاک یاب

معماری سنتی برای انواع خانه

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

در ساخت خانه های قدیمی با قدمت بنای زیاد از معماری سنتی در طراحی داخلی خانه های مسکونی استفاده می شد. در معماری سنتی خانه های مسکونی نمای ساختمان های مسکونی دارای اهمیت چندانی نبود. استفاده از پشتی هایی که دارای نقش و نگارهای سنتی هستند و استفاده از فرش های سنتی با نقش و نگار ترنج در فضای داخلی اتاق نشیمن خانه های مسکونی که با استفاده از معماری سنتی چیده شده اند به کار می رود.

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 42
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در سه شنبه 3 مرداد 1396ساعت 18:59 توسط املاک یاب

کابینت روشن مناسب آشپزخانه کم نور

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

بیشتر خانواده ها به دنبال این هستند که خانه ای که می خرند را طوری طراحی کنند که هم زیبایی خانه چندیدن برابر بشه و هم فضای خانه روشن و دلباز بشه. خیلی کم دیده می شه که کسی از خانه های تاریک و کم نور خوش بیاد و بخواد آن را بخره. برای اینکه بتوانید یک فضای روشن را توی خانه به وجود بیارین بهتره از رنگ هایی استفاده کنید که روشن باشه. کابینت هایی که روشن هستن برای آشپزخانه های تاریک انتخاب مناسبیه. اگر از کابینت های روشن در آشپزخانه های کم نور استفاده کنید می توانید فضایی دلباز را در خانه به وجود بیارید. انتخاب رنگ کابینت تیره برای آشپزخانه های تاریک شما یک انتخاب اشتباهه. رنگ تیره کابینت اگر در آشپزخانه تاریک استفاده بشه محیط دلگیری را برای خانواده به وجود می آورد.

 

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 47
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در سه شنبه 3 مرداد 1396ساعت 17:27 توسط املاک یاب

معماری خانه به سبک سنتی

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

معماری خانه به سبک سنتی در بین سبک های مختلف هنوز هم جایگاه خاصی را دارد. بسیاری از افراد در طراحی معماری خانه های خود از سبک سنتی استفاده می کنند. معماری خانه به سبک سنتی با استفاده از پنجره های مشبک و بزرگ که دارای رنگ های متنوعی می باشد در ایجاد فضایی تاثیر گذار نقش اساسی دارد. استفاده از نقوش سنتی بر سردر معماری خانه به سبک سنتی در بسیاری از خانه های قدیمی دیده می شود.

 

 

 

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 44
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در يکشنبه 1 مرداد 1396ساعت 19:13 توسط املاک یاب

کابینت های متنوع داخل ساختمان

 به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

انتخاب کابینت های مناسب و مرغوب در طراحی فضای داخلی آشپزخانه ساختمان های مسکونی در معماری مدرن جایگاه ویژه ای دارد. تغییر در سبک ساخت و ساز خانه ها و آپارتمان های مسکونی به اهمیت انتخاب کابینت داخل ساختمان افزوده است.کابینت به کار گرفته شده در طراحی داخل ساختمان های مسکونی نوساز معمولا دارای طرح های ساده و رنگ های روشن هستند. استفاده از رنگ های ملایم و روشن در آشپزخانه ساختمان های مسکونی نوساز رواج دارد. کابینت به کار گرفته شده در فضای داخلی ساختمان های مسکونی با استفاده از رنگ سفید در تمامی ساختمان های مسکونی با متراز های مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد. بسیاری از  افراد برای طراحی ساختمان های مسکونی و انتخاب کابینت در طراحی آشپزخانه ساختمان های مسکونی از طراحان کابینت آشپزخانه کمک می گیرند.

 

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 42
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در يکشنبه 1 مرداد 1396ساعت 15:44 توسط املاک یاب

تعمیرات درب آپارتمان های مختلف

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

در مورد درب آپارتمان های مختلف که شامل درب های خروجی و ورودی و انواع درب های داخل ساختمان می شود می توان تعمیرات متفاوتی ار در نظر گرفت و گاهی به جای تعمیرات لازم است که این درب ها به طور کامل تعویض شوند. به طور کلی طبیعی است که وقتی یک سازه قدیمی می شود و یا ازا سال ساخت آن می گذرد در نهایت نیاز به صرف هزینه جهت تعمیر دارد و کیفیت و موارد استفاده شده برای تعمیرات اگر به طور مطلوبی انتخاب شوند عمر و دوام بیشتری خواهند داشت. جنس و استقامت درب های آپارتمانی بسیار مهم می باشد.

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 45
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 28 تير 1396ساعت 19:26 توسط املاک یاب

تعمیرات مناسب خانه های اجاره ای

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

خانه های اجاره ای از آنجایی که به مدت چند سال برای اجاره نشینی واگذار شده اند دچار کمی فرسودگی می شوند که به هر ترتیب نیاز به تعمیرات مناسب برای خانه دارند و می توان خانه های مختلف اجاره ای آپارتمانی و ویلایی را به صورت داخلی و خارجی شامل انواع دکوربندی و نمای ساختمان به صورت مناسبی تعمیرات کرد.

به هر ترتیب تعمیرات خانه های اجاره ای از سقف تا کفپوش ها و همین طور دیوارها و شیرآلاتی که دچار فرسایش شده اند با در نظر گرفتن هزینه های مناسب قابل انجام می باشند. بازسازی مناسب برای انواع خانه های اجاره ای سبب طولانی تر شدن دوام ابزارها و وسایل داخلی خانه می شود.

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 47
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 28 تير 1396ساعت 17:23 توسط املاک یاب

طراحی دکوراسیون آشپزخانه آپارتمان های مسکونی با سبکی متفاوت

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های مسکونی بخش های مختلفی از آپارتمان را شامل می شود. منظور از طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های مسکونی طراحی نشیمن آپارتمان های مسکونی، آشپزخانه، اتاق خواب و سرویس بهداشتی می باشد.

طراحی قسمت های مختلف در آپارتمان های مسکونی بهتر است با هماهنگی قسمت های دیگر انجام شود. طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه آپارتمان های مسکونی نوساز بسیار با اهمیت تر از گذشته می باشد.

به کارگیری سبک جدید معماری در آشپزخانه آپارتمان ها و خانه های ویلایی نوساز در ایجاد فضایی زیبا نقش اساسی دارد. با توجه به این موضوع که طراحی آشپزخانه های امروزی در قسمتی از فضای نشیمن صورت می گیرد، می توان گفت که طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه در آپارتمان های مسکونی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

استفاده از کاشی های زیبا و با کیفیت در آشپزخانه آپارتمان های مسکونی همراه با کابینت هایی که دارای رنگ متفاوتی از کاشی های آشپزخانه باشد می تواند فضایی خاص را به وجود آورد.

استفاده از کاشی های با کیفیت در طراحی آشپزخانه خانه های ویلایی و آپارتمان های مسکونی با رنگ های متفاوت، در معماری مدرن نقش مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی بر عهده دارد.

استفاده از معماری با سبک جدید در آپارتمان های مسکونی توانسته است نظر خریداران واحدهای مسکونی را به خود جلب کند. به طور کلی باید گفت معماری مدرن در آپارتمان های مسکونی جدید پر طرفدار تر از معماری سنتی ایرانی می باشد.

معماری سنتی ایرانی در آپارتمان های مسکونی جدید نمی تواند نیاز افراد را در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان های مسکونی بر طرف کند.

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه آپارتمان های مسکونی نوساز، نور پردازی نقش مهمی را در ایجاد فضایی زیبا و متفاوت بر عهده دارد. استفاده از سقف های کاذب و نور پردازی با شیوه های جدید در کنار کاشی های با کیفیت، دکوراسیون داخلی آپارتمان های مسکونی را متفاوت می کند.

کلمات کلیدی: طراحی دکوراسیون آشپزخانه آپارتمان های مسکونی، سقف کاذب، نور پردازی با شیوه جدید، معماری سنتی ایرانی، نمای بیرونی ساختمان های مسکونی، استفاده از کاشی های با کیفیت، استفاده از معماری با سبک جدید، معماری مدرن در آپارتمان های مسکونی جدید

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 61
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 تير 1396ساعت 23:33 توسط املاک یاب

طراحی و معماری خانه های ویلایی

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

طراحی و معماری انواع خانه های ویلایی مانند انواع دیگری از خانه و ساختمان با شرایط گوناگون دارای ویژگی هایی می باشند که با در نظر داشتن مناسب معماری تخصصی و ویژگی های متفاوت در آن یک طرح زیبا و جالب خلق می شود. به هر صورت اگر طراحی هر نوعی از خانه توسط افراد متخصص به شکل مناسب صورت بگیرد در نهایت خانه ویلایی به شکل و طراحی مناسبی اجرا می شود و یک ساختمان مناسب با نمای خاص ایجاد می شود که دارای فضایی دلنشین و مناسب می باشد.

موقعیت جغرافیایی و مکانی که خانه ویلایی در ساخته شده است بسیار مهم می باشد و همین طور فضای طبیعی و باغچه و حیاطی که اطراف خانه ویلایی وجود دارد در نهایت با طراحی مناسب و هماهنگی با فضای خانه شکلی مناسب خواهد داشت اگر به شکلی درست از عناصر طبیعت در فضای خانه استفاده شود.

طراحی و معماری در انواع خانه و معماری خانه های ویلایی دارای سبک های متنوع و تخصص های مختلف می باشند که با استفاده مناسب و درست از فضا و عناصر و مصالح گوناگون می توان انواع خانه را با معماری خوب مورد مشاهده قرار داد.

طراح و معماری خوب و ریبا که فضای خارجی و به طور کلی فضای خانه های ویلایی در آن اجرا می شود با بهره درست و مناسب از انواع رنگ و ابزارهای مختلف می تواند طرحی زیبا خلق کند و این طرح های زیبا در نهایت مشتریانی بالقوه خواهند داشت.

برای خرید و فروش خانه با روش های مختلف موجود طراحی و اجرای معماری به صورت مناسب در خانه سبب معاملات بهتر خانه و ساختمان می شود و به هر اندازه که خانه های مختلف زیباتر و مناسب تر طراحی و ساخته شده باشند در نهایت فروش بهتر برای خانه های مختلف به وجود می آید.

کلمات کلیدی: خرید و فروش خانه، طراحی و اجرای خانه، معاملات خانه و ساختمان، خانه های مختلف، خانه های ویلایی، طراحی انواع خانه، معماری خانه های ویلایی، معماری خوب، ساختمان مناسب، فضای خانه

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 58
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 تير 1396ساعت 23:32 توسط املاک یاب

سرمایه گذاری در بخش ساختمان

  

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

طبیعتا زمانی که تعداد معاملات ملکی خانه و مسکن زیاد می شود و خرید و فروش توسعه پیدا می کند و بازار خوبی برای مسکن و خانه از هر لحاظ موجود می باشد در نهایت میزان تقاضا برای معاملات زیاد شده و میزان عرضه نیز به اندازه تقاضا و متناسب با آن پیش می رود. زمانی که عرضه مسکن به هر طریق زیاد می شود به معنای ساخت و ساز بیشتری است که در این صنعت انجام می گیرد و در نهایت سرمایه بیشتری برای ساخت و ساز وجود دارد که در این صورت گفته می شود سرمایه گذاری در بخش مسکن به وجود آمده است.

زمانی که رونق مناسب و محسوس در بازار مسکن به شکل مناسب وجود داشته باشد در نهایت صنعت مسکن و ساخت و ساز با رونق بیشتر می شود و خرید و فروش بیشتر خانه و ساختمان در نهایت منجر می شود که سرمایه در رکود باقی نماند و در این امر سودی عاید سرمایه گذاران برای ساخت و ساز شود.

وقتی بازار مسکن رکود کامل دارد و یا معمالات در آن خیلی کم می باشد در نهایت نمی توان تعداد معاملات ملکی را با تعداد بیشتر مشاهده کرد و در نهایت بازاری ساکن جهت خانه و معاملات مسکن مشاهده می شود و در مورد خانه های نوساز نیز این امر بیشتر وجود دارد.

زمانی که خانه های نوساز در هر شکلی و با هر خصوصیاتی برای فروش همین طور کلید نخورده باقی می مانند در نهایت این امر می تواند نشان دهنده رکود و سکون سرمایه گذاری مالکان در زمینه خانه و مسکن باشد و به این ترتیب تحرک سرمایه نیز وجود نخواهد داشت و سرمایه گذاری برای امر ساخت و ساز خانه با تعداد مناسب انجام نخواهد شد.

کلمات کلیدی: خانه های نوساز، خانه و مسکن، ساخت و ساز خانه، خانه و معاملات مسکن، خانه های نوساز، بازار مسکن، ساخت و ساز، معاملات ملکی، رونق بازار مسکن، سرمایه گذاری ساخت و ساز، معاملات مسکن

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 53
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 تير 1396ساعت 23:31 توسط املاک یاب

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعد
تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان