طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

از رکود تا تورم در بازار مسکن

به نقل از سایت  نبض مسکن یکی از مهمترین ویژگی هایی که ما در مورد بازار مسکن با آن مواجه هستیم، این است که صاحبان ملک همواره آن ملک را به عنوان سرمایه خود نگاه می کنند. همین امر باعث شده است که مسکن در جامعه ما ارزشی فراتر از سرپناه داشته باشد.

حتی در بسیاری از موارد مشاهده شده است که افراد با خرید ملک در صدد فعالیت اقتصادی هستند و با این دید به خرید خود نگاه می کنند که در نهایت بتوانند از آن معامله به درآمد و سود دست یابند. پس می توان گفت خانه یکی از مهم ترین و اصلی تری دارایی هر خانوار به حساب می آید . از همین رو تغییرات قیمت مسکن به شدت بر اقتصاد یک خانواده اثر گذار است.

حال با توجه به اهمیت این امر در زندگی یک خانواده، باید عوامل موثر بر قیمت مسکن را مورد مطالعه قرار دهیم و بدانیم در صورت خرید چه خانه هایی می توانیم به سود برسیم.

تاثیر هزینه ساخت و ساز بر قیمت مسکن

این را خوب می دانیم که برای تعیین قیمت یک ملک شاخص های متعددی مورد بررسی قرار می گیرد. مهمترین آن هزینه ساخت مسکن است. باید توجه کرد که هزینه زمین نیز بخشی از هزینه ساخت به حساب می آید. از همین رو اگر زمین در محله گران قیمت واقع شده باشد، باعث می شود قیمت نهایی یک ساختمان نیز بالا برود. مطابق آمارها زمین، 60 درصد از هزینه ساخت و ساز را به خود اختصاص می دهد و 40 درصد باقی مانده سایر موارد را در بر می گیرد.

بر همین اساس قیمت مصالح و سایر موارد ساخت و ساز نیز خود تعیین کننده قیمت نهایی یک ملک به حساب می آیند. این مسائل از جمله مواردی است که قیمت مسکن را تحت تاثیر قرار می دهد اما این نکته نیز دارای اهمیت است که تنها مواردی که به ساخت و ساز خانه منجر می شود، تعیین کننده قیمت یک ساختمان نیستند بلکه موارد دیگری که خارج از این دایره است، بر قیمت مسکن اثر می گذارد.

شاخص های خارج از بازار مسکن

موارد متعددی می تواند بر بازار مسکن اثر گذار باشد. از سیاست خارجه گرفته تا انتخابات داخلی، نرخ پس انداز خانوار و بسیاری از موارد دیگر .

مواردی مانند قیمت دلار، حجم نقدینگی در بازار، نرخ درآمد خانوار، روابط بین المللی، وام و تسهیلات مسکن، قیمت نفت، تورم و بسیاری از شاخص های اقتصادی دیگری که می توانند به تنهایی بر قیمت مسکن اثر گذار باشند.

عرضه و تقاضا

یکی از مهمترین قاعد اقتصادی در تعیین قیمت یک کالا، بحث عرضه و تقاضا است. بر مبنای همین اصول نیز بازار مسکن همواره از قانون عرضه و تقاضا متاثر بوده و خود را با آن هماهنگ ساخته است. یکی از مهمترین مسائلی که سال هاست بازار مسکن با آن رو به روست، بحث رکود بوده از این منظر که بسیاری از مردم به دلیل نابسامانی های سال های اخیر در اقتصاد کشور، علاقه به خرید و فروش ندارند و مطابق دیدشان، معاملات در بازار مسکن نوعی ریسک به حساب می آید.

بر همین مبنا رکود در بازار مسکن و عدم تقاضا یکی از عواملی است که در سال های اخیر، این بخش از اقتصاد کشور را با مشکلاتی رو به رو کرده است.

تاثیر مالیات بر بازار مسکن

کسانی که مبادرت به ساخت و ساز مسکن می کنند مانند هر فرد دیگری که در اقتصاد فعالیت تولیدی دارد، موظف به پرداخت مالیات است. مطابق آیین نامه جدید این مالیات صرفا بر اساس میزان سود و ضرر محاسبه می گردد که این امر می تواند کمک بسیاری در جلوگیری از افزایش قیمت مسکن را به همراه داشته باشد. در واقع مالیات ساخت و ساز مسکن با دیگر فعالین اقتصادی همسان شده است و از 15 تا 25 درصد متغیر می باشد.

تاثیر اجاره بها در قیمت مسکن

خوب می دانیم در شهری چون تهران اجاره بها افزایش یافته است، بر همین اساس مالکان دیگر میلی به فروش ملک خود ندارد. همین امر باعث می شود ارزش ملک افزایش یافته و مطابق آن رشد قیمت مسکن را شاهد باشیم.

خصوصیات مسکن

گاه شاهد آن هستیم که یک ملک فارغ از این که در کدام بخش واقع شده است، ویژگی هایی خاص دارد که ارزش آن را بالا می برد و یا به دلیل نواقصی که دارد، قیمت را کاهش می دهد. مثلا ملکی که دارای سونا، استخر، ویو خاص نسبت به شهر، نقشه متفاوت و… است، می تواند به نسبت سایر ملک های محله دارای قیمتی بالاتر باشد.

از طرف دیگر یک ملک به دلیل نامناسب بودن نقشه، نداشتن پارکینگ، انباری و آسانسور، قرار گرفتن در طبقه زیر همکف و بسیاری از موارد دیگر می تواند با قیمت کمتر از عرف منطقه مورد معامله قرار گیرد.

همچین باید گفت :

قیمت آپارتمان در سعادت آباد 

https://www.sakenin.com/tehran/search/for-sell/apartment/area=138

با قیمت آپارتمان در کرج

https://www.sakenin.com/alborz/search/for-sell/apartment

برابر نیست. در واقع یکی از مهمترین عواملی که تعیین کننده قیمت یک ملک است، این بوده که آن ملک در کدام محله واقع شده است. به هر حال در بیشتر موارد قیمت آپارتمان در تهران با توجه به محله تعیین می گردد و غالبا از شهر کرج گرانتر است.

به طور کل باید بگوییم شاخص های متفاوتی هستند که قیمت یک ملک را افزایش داده و یا باعث می شوند ملکی ارزانتر فروخته شود. از ویژگی های درونی گرفته تا مکانیزم های بازار مسکن، مسائل اقتصادی، سیاسی و… .

اما برای خرید , فروش آپارتمان و خانه در تهران و یا حتی ساخت و ساز می توان با استفاده از اطلاعات دقیق بهترین عملکرد را انجام داد. قبل از خرید ملک باید بدانیم از چه ویژگی هایی برخوردار بوده و دارای چه نواقصی است. از طرف دیگر با شناخت شرایط بازار مسکن می توان تصمیم گرفت که بهترین زمان خرید و فروش و یا ساخت و ساز دقیقا چه موقعی است و هوشمندانه تر عمل کرد.

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت مسکن در تهران، می توانید به

سایت ساکنین  https://www.sakenin.com

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 28
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در سه شنبه 2 آبان 1396ساعت 15:27 توسط املاک یاب

شهرک غرب و خرید و اجاره ویلا

به گزارش شهرک غرب و خرید و اجاره ویلا  یادش به خیر! زمانی خانه هایمان به معنای واقعی خود، خانه بود. سکوت، آرامش، زیبایی همراه با حیاطی سر سبز که صبح ها با صدای کبوترهای یاکریم آن از خواب بیدار می شدیم. در زمانی نه چندان دور که زندگی هایمان در آپارتمان های تو در تو و چسبیده به هم خلاصه نمی شد، خانه معنایی دیگر داشت. در آن خانه ها بوی نم باران با صدای پرندگان، سمفونی هر روزه ساکنان بود و پنجره های همیشه باز، یاد زیبایی حیاط خانه در بهار و پاییز را با خود به همراه داشت.

اما امروزه زندگی هایمان عوض شده است. گاه فکر می کنم این آپارتمان هایی که هیچ روح و معنایی ندارند، ما را چون زندانیانی محبوس مجبور کرده اند آنها را بپذیریم و بخریم و در آنها زندگی کنیم.

زمانی از هر کجای تهران نگاه می کردیم قله سرفراز دماوند چشممان را نوازش می داد و از بزرگی و ابهت آن بود که به داشتنش افتخار می کردیم اما اکنون تا چشم کار می کند ساختمان های سیمانی نه چندان زیبایی را می بینیم که فضای شهریمان را تنگ و نفس گیر کرده اند.

آیا هنوز هم می توان در این تهران شلوغ که برج هایش راه دیدن آسمان را هم از ما گرفته است، خانه ای ویلایی و زیبا یافت که زندگی کردن را به معنای واقعی آن آموخته باشد؟ آیا می توان در بین شلوغی این شهر آرامشی از جنس طبیعت و سرزندگی پیدا کرد؟

باید بگوییم بله می توان. هنوز هم خیابان هایی در تهران وجود دارند که خانه های ویلایی و زیبایی را در خود جای داده که در عین مدرن بودن، یادی از گذشته نه چندان دور تهران را با خود به همراه دارند.

می خواهیم در این گزارش شما را با این خیابان ها آشنا کنیم تا اگر به سرتان زد از زندگی در برج و آپارتمان دوری کنید و برای خرید خانه های ویلایی در تهران و تغییر محل زندگی خود اقدامی کنید، این تغییر و تحول را با اطلاعات و آگاهی کامل انجام دهید تا از نتیجه آن راضی باشید .

شهرک غرب است و خانه های ویلاییش

شهرک غرب یکی از محله های تهران بوده که بخش هایی از آن را خانه ها ویلایی بسیار زیبا و در عین حال مدرن تشکیل داده است و سبک زندگی متفاوتی را در آن می توان مشاهده کرد. خانه های ویلایی شهرک غرب دارای شهرتی بسیار است. زیرا در بین شلوغی تهران، محیطی آرام و امن را برای ساکنان خود به ارمغان آورده است.

شهرک غرب که نام دیگر آن شهرک قدس است، دارای 6 فاز بوده که بیشترین منازل ویلایی این شهرک در فازهای، 1 ، 2، 3، 6 قرار گرفته اند. فاز یک این شهرک را می توان یکی از دنج ترین و آرام تر بخش تهران نامید که امنیت و آرامش از مهمترین ویژگی های این بخش به شمار می رود. اگر قصد رهن و اجاره خانه ویلایی در شهرک غرب را دارید، این فازها را به شما پیشنهاد می دهیم.

آب و هوای شهرک غرب

شهرک غرب یکی از بهترین شرایط برای زندگی خانواده ها را فراهم کرده و دارای آب و هوایی مناسب است . این شهرک به دلیل وزش دائمی باد که از غرب به سمت شرق تهران می وزد و همواره منجر به پالایش هوا شده و انبوه پارک ها و کوه های اطراف نیز باعث خوش آب و هوا شدن این منطقه گردیده است. از طرف دیگر این شهرک از لحاظ فرهنگی نیز غنی بوده و محیطی مناسب را برای زندگیتان ایجاد کرده است.

مرزبندی شهرک غرب

اگر بخواهید مختصات این شهرک را بدانید باید بگوییم شهرک غرب از شمال به بزرگراه نیایش و از جنوب به بزرگراه حکیم رسیده و از شرق به بزرگراه چمران و از غرب نیز به اتوبان یادگار امام منتهی می شود. این نوع دسترسی به اتوبان های تهران باعث شده است این شهرک تقریبا عاری از ترافیک باشد و رفت و آمد در آن به راحتی انجام گیرد.

خیابان های ویلایی شهرک غرب

خیابان هایی که در فاز های 1، 2، 3 و 6 قرار دارند نزدیک به 60 درصد ویلایی نشین هستند. مهمترین خیابان فاز یک خیابان ایران زمین بوده که گذر اردیبهشت معروفت ترین بخش این خیابان است. خانه های ویلایی ایران زمین از معروف ترین و بهترین خانه های شهرک به حساب می آید.

همچنین خیابان هایی چون خوارزم، مهستان، گلستان شمالی، گلستان جنوبی، هرمزان، فلامک، درختی، گل افشان و چندین و چند خیابان دیگر نیز از مهمترین خیابان شهرک غرب بوده که بخش های از آن را خانه های ویلایی تشکیل می دهند.

قیمت خانه های ویلایی در شهرک غرب

قیمت خانه های ویلایی شهرک غرب بسیار متغیر است. این تفاوت قیمت بستگی به خیابان، محله، امکانات، مساحت زمین، سن ساختمان و … است که اختلاف قیمت بسیار زیادی میان آنها ایجاد کرده است. این را باید بدانیم که شهرک غرب طیف گسترده ای از قیمت ها را شامل می شود . گاه خانه های ویلایی این شهرک با قیمت متری 15 میلیون فروخته می شود و گاه این قیمت به متری 46 میلیون تومان نیز می رسد. البته لازم به ذکر است که غالب خانه های ویلایی بین 19 تا 27 میلیون تومان متغیر است.

امکانات شهرک غرب

این شهرک را می توان شهرکی با امکانات کافی زندگی دانست. در واقع وجود چندین بیمارستان، مجتمع های تجاری بزرگ ، مدارس متعدد و ایستگاه مترو همگی امکاناتی است که این شهرک را به یکی از پر طرفدار ترین محله های تهران تبدیل کرده است.

حال اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که برای خرید خانه ویلایی در تهران مشتاق هستید، پیشنهاد می دهیم به سایت ساکنین مراجعه کنید و بهترین خانه های ویلایی تهران را با اطلاعات کامل و عکس های متعدد مشاهده کنید.

سایت ساکنین به شما این امکان را می دهد که مطابق بودجه خود بهترین خانه های موجود را ببینید و در نهایت با بررسی اطلاعات موجود بهترین انتخاب را داشته باشید.

منبع : وبلاگ املاک

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 64
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 13 مهر 1396ساعت 16:06 توسط املاک یاب

بایدها و نبایدهای املاک اوقافی

از بنگاه معاملات ملکی بیرون می آید و می گوید: آخر نفهمیدم فرقش چیه!

املاک اوقافی را می گوید. پیش آمده است کسانی که در جست و جوی خانه هستند با این واژه مواجه شوند و ندانند دقیقا خانه های اوقافی چه تفاوتی با سایر خانه ها دارند. حال ما برایتان از تفاوت املاک اوقافی می گوییم تا هنگام خرید ملک با ذهنی آزاد بهترین انتخاب را انجام داده و در نهایت از خرید خود راضی باشید.

املاک اوقافی به چه املاکی گفته می شود؟

بسیاری از مردم فکر می کنند املاک اوقافی املاکی هستند که متعلق به فرد دیگری بوده و یا اداره اوقاف جهت در اختیار گرفتن آن تلاش می کند. اما باید بگوییم این طرز تفکر کاملا اشتباه است.

در واقع باید بگوییم ملک اوقافی به ملکی گفته می شود که در گذشته فردی زمین آن ملک را وقف کرده و اداره اوقاف که در واقع متولی این زمین ها و یا این املاک است، آنها را با اقساط 99 ساله به افراد دیگر می فروشد و خریدار متعد می شود که هر سال مبلغی به اداره اوقاف داده که در واقع این مبلغ همان اقساط 99 ساله است که پرداخت می شود. باید تاکید کنیم که این مبلغ بسیار کم است و قرار نیست باری سنگین بر دوش خریداران این املاک باشد.

املاک اوقافی، املاکی ارزان و مطمئن

بسیاری از مردم فکر می کنند که املاک اوقافی به دلیل اوقافی بودنشان املاکی هستند که اجازه ساخت و ساز ندارند و به اصطلاح املاکی مورد دار هستند. اما باز هم باید بگوییم این باور کاملا نادرست است.

از طرف دیگر این املاک به دلیل ارزان بودن برای افرادی که از لحاظ مالی دچار مشکل هستند، بسیار مناسب بوده زیرا قیمت این ملاک از املاک مشابه در آن منطقه و یا املاک شخصی ارزانتر است.

یکی از مهمترین دلایل ارزانی این املاک باورهای نادرست مردم نسبت به آنها است که همواره املاک اوقافی را به چشم املاک غیر مطمئنی نگاه می کنند که هر لحظه امکان دارد آن را از دست بدهند. به هر حال عدم آگاهی مردم باعث شده است این املاک وجهه مناسبی در جامعه نداشته باشند.

باور نادرست دیگری که در رابطه با این املاک وجود دارد این است که مردم فکر می کنند پس از گذشت 99 سال، در واقع زمانی که اقساط به پایان می رسد، این املاک باید به اوقاف بازگردانده شود که مطابق قوانین موجود این طرز تفکر کاملا نادرست است.

ساخت و ساز املاک اوقافی

نکته بعدی که باید به آن اشاره کنیم این است که، ساخت و ساز املاک اوقافی برعکس باور عامه، هیچ ایرادی نداشته و در واقع از نظر قانونی منعی برای این ساخت و ساز وجود ندارد.

البته تنها مسئله در مورد ساخت و ساز در زمین های اوقافی این است که باید پیش از ساخت و سال از اداره اوقاف استعلامی گرفته شود و مبلغی جهت عوارض نیز پرداخت گردد.

اسناد ملکی و اوقافی چه تفاوتی با هم دارند؟

سند ملکی شش دانگ است و در قالب یک جلد و یا گاها بیش از یک جلد می باشند. در اسناد ملکی باید حدود اربعه یعنی ضلع غربی، شرقی، شمالی و جنوبی به درستی تعیین شده باشد . نکته دیگر این که در این اسناد باید نام مالک و یا مالکین قید شود . همچنین دارا بودن شماره پلاک ثبتی از دیگر ویژگی های سند ملکی است که ملک در واقع با آن شماره ها شناسایی می گردد. همچنین دارا بودن شماره قطعه و صفحه ملاحظات نیز از مهمترین بخش های سند ملکی به حساب می آید.

این اسناد توسط اداره ثبت اسناد و املاک صادره شده و دست نخورده بودن منگوله و اوراق آن از اهمیت بسیاری برخوردار است.

این اسناد باید صفحه نقل و انتقال داشته باشند که حتما نام آخرین مالک در آن درج شده است. در صورت نقل و انتقال این کار باید در دفاتر اسناد رسمی انجام گردد.

در هنگام خرید ملک مسکونی توجه داشته باشید اسناد وقفی نیز مانند اسناد ملکی داری شماره ثبت، شماره پلاک، هویت ملک، شماره قطعه، صفحه ملاحظات و ... هستند.

اما مساله بسیار مهم در مورد املاک اوقافی این است که این اسناد اختیار تام را به مالک ملک نداده و مالک این زمین ها باید نقل و انتقال ملک خود را با اجازه اوقاف انجام دهند. همچنین باید در این نوع اسناد مبلغی که مالک موظف است به صورت سالانه به اوقاف پرداخت کند درج شود.

در نهایت هم باید بدانید که اسناد ملکی شش دانگ از اسناد اوقافی ارزش بیشتری دارند و این دو با یکدیگر برابر نیستند.

مهمترین وقف های تهران کجاست؟

مجتمع تربیتی متقین

مجمع تربیتی متقین از بزرگترین املاک وقفی تهران است که مطابق وقف نامه آن ملک جهت نگهداری و تحصیل پسران و دختران بی بضاعت و یتیم، وقف شده است.

بازار بزرگ تهران تهران

50 درصد از بازار تهران نیز وقفی است. وزیر علی آبادی یکی از بزرگترین موقوفات را انجاد داده است که شامل سه پاساژ و چندین و چند مغازه می شود.

مشیر السلطنه

مشیرالسلطنه از رجال قاجاری، زمین های بسیاری را در غرب تهران وقف کرده است که در وقف نامه آن عنوان شده است که این وقف جهت اموری چون تعزیه، سادات نیازمند، خرید کتب علمی، فقرای اهل علم، ساخت مسجد و... انجام گرفته است.

بیمارستان شهدای یافت‌ آباد

این بیمارستان توسط محمدولی فرمانفرماییان جهت معالجه رایگان بیماران در سال 1340 وقف شده است.

بزرگترین واقف بعد از انقلاب

فردی با نام علی اکبر بجستانی مقدم کسی است که پس از انقلاب با وقف املاک بسیاری به آستان قدس رضوی، خود را به عنوان بزرگترین واقف پس از انقلاب معرفی کرد.

خرید خانه اوقافی

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به دلایل گوناگون از جمله کم بودن بودجه جهت تهیه ملک، در جستجو و خرید ملک هستید، می توانید با رفتن به سایت ساکنین جهت خرید املاک اوقافی اقدام کنید.

سایت ساکنین این امکان را به شما می دهد تا اطلاعات کاملی از ملک مورد نظر خود در اختیار گرفته و عکس هایی از آن ملک را نیز مشاهده کنید و با توجه به بودجه خود بهترین انتخاب را انجام دهید.

منبع : وبلاگ مسکن ایران

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 69
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 6 مهر 1396ساعت 15:55 توسط املاک یاب

خ مثل خانه

به نقل از مقاله سایت ساختمان 7

 

خ مثل خانه ،

رشد و نمو هر شخصی در خانه ای که زندگی می کند متفاوت است ، بسیاری از افراد یک جامعه اگر از نظر اجتماعی و اقتصادی و یا تحصیلات با هم متفاوت هستند و یا تربیت های گوناگونی دارند یکی از عواملش محله و یا خانه است که در آن زندگی می کنند چون بی شک وقت زیادی از عمر یک فرد در خانه است . ایستگاه تربیتی با حضور اعضای خانواده در خانه شکل می گیرد پس بنابراین حفظ ارزش های اخلاقی و یا حتی دینی و اجتماعی می تواند از بعد فیزیکی نیز به خانه مرتبط شود.

مشکلات خرید مسکن (خانه):  

در کشورهای مختلف خرید و فروش خانه و یا حتی اجاره کردن آن با هم متفاوت است و یکی از کشورهایی که مردم می خواهند خانه بخرند و زمان زیادی طول می کشد کشور ایران است با همه پس اندازها و سختی های که افراد متحمل می شوند حالا می خواهند یک خانه تهیه کنند ، شکل سنتی آن که هنوز هم باید اجرا شود و به کمک سیستم های آنلاین بیاید مشاورین املاک هستند . آنها متخصصین این رشته می باشند البته به خاطر اینکه افراد در خرید خانه بعدا دچار ترید می شوند یا از خرید خانه مورد نظر کمی پشیمان می شوند آنها را یعنی مشاورین املاک را مقصر اصلی می دانند .

خرید خانه از طریق سایت های آنلاین :

اتفاق جدیدی در کشور ایران می باشد  چند سالی است که چندین شرکت در قالب چند سایت که حالا اعتباری برای خود کسب کرده اند مجری خرید و فروش آنلاین شده اند البته آنلاین بودن خدمات مسکن مزایایی دارد … شما با هر بودجه ای که  عرف خرید یک خانه است ابتدا به دنبال محله هایی می گردید که با بودجه شما مطابقت داشته باشد بنابراین ده ها فایل خانه را که برای فروش عرضه شده است را مشاهده می کنید با حوصله بیشتری می توانید آنها را قبل از مراجعه حضوری بررسی کنید . امروزه مراجعه حضوری هم وقت بیشتری صرف می شود و  هم هزینه هایی در پی دارد . سرویس های آنلاین کمک شایانی در زمینه تصمیم گیری درست یک فرد دارند.

افراد جامعه آیا در خرید مسکن موثر هستند؟

بی شک در همه شهرها در تمام نقاط دنیا مردم محله های یک شهر را طبقه بندی می کنند . و همیشه دوست دارند در محله هایی زندگی کنند که مشهورتر و امکانات بهتری دارد بنابراین افراد یک محله و منطقه می توانند نقش بسزایی در روند قیمت ها و شکل گیری امکانات آن جا نقش داشته باشند . معماری و ساخت و ساز خانه ها و افراد طبقه بالای اجتماعی و اقتصادی در محله هایی که در هر شهر وجود دارند این نقش را ایفا می کنند .

مشاورین مسکن:

شغلی که هیچگاه کم رنگ نمی شود چون همیشه افراد به داشتن یک خانه نیاز دارند و آنها در هر طبقه ای از جامعه باشند می توانند به افراد این سرویس را ارئه دهند . مشاورین که  در این حرفه فعالیت می کنند اگر بخوانند ماندگار باشند باید مانند همه شغل های دیگر نظر و اعتماد مشتریان را جلب کنند ونه اینکه فقط یک واسطه باشند باید اطلاعات درستی در اختیار مشتری و فروشنده قرار دهند و تا پایان یک معامله آن ها را پشتیبانی کنند که البته این مسئله در ایران به این شکل رعایت نمی شود پس بنابراین سرویس های آنلاین خانه از این خلع استفاده کرده و خود را به همین علت بیشتر و بهتر از خیلی از مشاورین املاک  در جامعه معرفی کرده اند .

سرویس های آنلاین برای مشاوره به مشتریان خرید خانه چه نقشی دارند؟ :

در ابتدای تصمیم گیری و بودجه بندی خانوارها این سرویس ها نقش بازی می کنند به طوری که مردم شروع  می کنند به گشتن  و می خواهند بهترین را با آن پولی که در اختیار دارند بخرند . بهترین ها زمانی کسب می شود که شما ده ها مورد را بتوانی به راحتی مشاهده کنی .. محله را .. امکانات را .. تعداد واحدها را .. و غیره و وقتی حضوری مراجعه می کنند بتوانند تصیم نهایی را با کمک مشاورین بگیرند . نقش سایت های آنلاین خرید خانه می توانند از این که الان در کشور است مهمتر شود یعنی زمانیکه با مجوزهای لازم از ادارات مرتبط مردم به آنها اعتماد کنند و راه و روش اساسی کشورهای توسعه یافته انجام دهند

سایت های آنلاین خرید فروش مسکن مثل : ساکنین می توانند یک شهرداری کوچکی باشند که خدمات زیادی را به افراد جامعه ارائه دهند و خود را در این زمینه توسعه دهند .

ساکنین  یک سیستم مناسب کاربر پسند راحت و مفید برای جستجوی ملک است .

از زمانی که مشاغل خود را در سیستم های آنلاین معرفی کرده اند هم هزینه های خود را کمک کرده اند هم مشتریان بیشتری کسب کرده اند و از هم مهمتر سرویس های رایگانی در اختیار صدها کاربر قرار داده اند که بتوانند مشخصات خانه خود را در آن جا قرار دهند و صدها کاربر که می خواهند این اطلاعات را مشاهده کنند .

منبع : وبلاگ مسکن تک

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 51
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 16 شهريور 1396ساعت 20:36 توسط املاک یاب

معماری سنتی برای انواع خانه

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

در ساخت خانه های قدیمی با قدمت بنای زیاد از معماری سنتی در طراحی داخلی خانه های مسکونی استفاده می شد. در معماری سنتی خانه های مسکونی نمای ساختمان های مسکونی دارای اهمیت چندانی نبود. استفاده از پشتی هایی که دارای نقش و نگارهای سنتی هستند و استفاده از فرش های سنتی با نقش و نگار ترنج در فضای داخلی اتاق نشیمن خانه های مسکونی که با استفاده از معماری سنتی چیده شده اند به کار می رود.

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 128
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در سه شنبه 3 مرداد 1396ساعت 18:59 توسط املاک یاب

کابینت روشن مناسب آشپزخانه کم نور

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

بیشتر خانواده ها به دنبال این هستند که خانه ای که می خرند را طوری طراحی کنند که هم زیبایی خانه چندیدن برابر بشه و هم فضای خانه روشن و دلباز بشه. خیلی کم دیده می شه که کسی از خانه های تاریک و کم نور خوش بیاد و بخواد آن را بخره. برای اینکه بتوانید یک فضای روشن را توی خانه به وجود بیارین بهتره از رنگ هایی استفاده کنید که روشن باشه. کابینت هایی که روشن هستن برای آشپزخانه های تاریک انتخاب مناسبیه. اگر از کابینت های روشن در آشپزخانه های کم نور استفاده کنید می توانید فضایی دلباز را در خانه به وجود بیارید. انتخاب رنگ کابینت تیره برای آشپزخانه های تاریک شما یک انتخاب اشتباهه. رنگ تیره کابینت اگر در آشپزخانه تاریک استفاده بشه محیط دلگیری را برای خانواده به وجود می آورد.

 

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 105
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در سه شنبه 3 مرداد 1396ساعت 17:27 توسط املاک یاب

معماری خانه به سبک سنتی

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

معماری خانه به سبک سنتی در بین سبک های مختلف هنوز هم جایگاه خاصی را دارد. بسیاری از افراد در طراحی معماری خانه های خود از سبک سنتی استفاده می کنند. معماری خانه به سبک سنتی با استفاده از پنجره های مشبک و بزرگ که دارای رنگ های متنوعی می باشد در ایجاد فضایی تاثیر گذار نقش اساسی دارد. استفاده از نقوش سنتی بر سردر معماری خانه به سبک سنتی در بسیاری از خانه های قدیمی دیده می شود.

 

 

 

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 91
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در يکشنبه 1 مرداد 1396ساعت 19:13 توسط املاک یاب

کابینت های متنوع داخل ساختمان

 به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

انتخاب کابینت های مناسب و مرغوب در طراحی فضای داخلی آشپزخانه ساختمان های مسکونی در معماری مدرن جایگاه ویژه ای دارد. تغییر در سبک ساخت و ساز خانه ها و آپارتمان های مسکونی به اهمیت انتخاب کابینت داخل ساختمان افزوده است.کابینت به کار گرفته شده در طراحی داخل ساختمان های مسکونی نوساز معمولا دارای طرح های ساده و رنگ های روشن هستند. استفاده از رنگ های ملایم و روشن در آشپزخانه ساختمان های مسکونی نوساز رواج دارد. کابینت به کار گرفته شده در فضای داخلی ساختمان های مسکونی با استفاده از رنگ سفید در تمامی ساختمان های مسکونی با متراز های مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد. بسیاری از  افراد برای طراحی ساختمان های مسکونی و انتخاب کابینت در طراحی آشپزخانه ساختمان های مسکونی از طراحان کابینت آشپزخانه کمک می گیرند.

 

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 86
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در يکشنبه 1 مرداد 1396ساعت 15:44 توسط املاک یاب

تعمیرات درب آپارتمان های مختلف

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

در مورد درب آپارتمان های مختلف که شامل درب های خروجی و ورودی و انواع درب های داخل ساختمان می شود می توان تعمیرات متفاوتی ار در نظر گرفت و گاهی به جای تعمیرات لازم است که این درب ها به طور کامل تعویض شوند. به طور کلی طبیعی است که وقتی یک سازه قدیمی می شود و یا ازا سال ساخت آن می گذرد در نهایت نیاز به صرف هزینه جهت تعمیر دارد و کیفیت و موارد استفاده شده برای تعمیرات اگر به طور مطلوبی انتخاب شوند عمر و دوام بیشتری خواهند داشت. جنس و استقامت درب های آپارتمانی بسیار مهم می باشد.

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 85
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 28 تير 1396ساعت 19:26 توسط املاک یاب

تعمیرات مناسب خانه های اجاره ای

به گزارش وبلاگ طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

خانه های اجاره ای از آنجایی که به مدت چند سال برای اجاره نشینی واگذار شده اند دچار کمی فرسودگی می شوند که به هر ترتیب نیاز به تعمیرات مناسب برای خانه دارند و می توان خانه های مختلف اجاره ای آپارتمانی و ویلایی را به صورت داخلی و خارجی شامل انواع دکوربندی و نمای ساختمان به صورت مناسبی تعمیرات کرد.

به هر ترتیب تعمیرات خانه های اجاره ای از سقف تا کفپوش ها و همین طور دیوارها و شیرآلاتی که دچار فرسایش شده اند با در نظر گرفتن هزینه های مناسب قابل انجام می باشند. بازسازی مناسب برای انواع خانه های اجاره ای سبب طولانی تر شدن دوام ابزارها و وسایل داخلی خانه می شود.

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 89
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 28 تير 1396ساعت 17:23 توسط املاک یاب

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعد
تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان