طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

هنر معماری معاصر

 

 

هر هنر خلاق باید تماس خود را با دنیا کلید جهان را بیافریند. وظیفه اش در قلمرویی منطقی قرار می گیرد تا برای احساس عاطفی زمان بیانی ارائه دهد. زمانیکه این عمل انجام نپذیرد نشانه ی ان است که آن زمان تماسش را با خود درونی اش گسسته است.

 

همه میدانند که چرا زمان ما نمی تواند موازنه یی برقرار سازد. زمان ما قادر نیست امکاناتی را که خود افردیه است کنترل و یا متشکل کند. هنر معماری که در ساختمان سازی به صورت معماری داخلی ساختمان و نیز معماری خارج و بیرون ساختمان مطرح می شود برای موازنه نیروی درونی ما هیچ چیز خطرناک تر از تولیدی که در خود پایان می پذیرد و با وسایلی که در اختیار دارد قدرت توسعه نامحدودی را دارا است نیست.

 

 

اختراعات اهمیت بسیاری دارند چون ممکن است که به وسیله آنها این امکانات یک آزادی نهانی دورنی بیابند. برای کسب معیار بهتر زندگی جز این راهی نیست. مشکل زمانی آغاز میشود که اختراعات به تولید به پردازند. تولید ماشین همانقدر است که به انتظار می رود. ماشین و تولیداتش با چیزی مواجهنئ که بطرق گوناگون  مورد تغییر قرارمی گیرد.

 

 

هنر معماری در گذر زمان

 

 

هنر معماری ساختمان در گذر با تغییرات بسیاری در طرح اولیه و نیز استفاده از مواد اولیه قرار گرفته است. هنر معماری داخلی و نیز دکوراسیون داخلی که به نحوه چیدمان وسایل خانه توجه می نماید نیز ظاهر شده از به روز رسانی و تغییرات جدید در هنر معماری بوده است. 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 114
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در يکشنبه 19 دی 1395ساعت 14:36 توسط املاک یاب |

تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان