طراحی و ساخت بهترین املاک های تهران

سبک معماری در ایران

سبک های معماری در ایران در دوره های مختلف به سبک های متعددی طراحی می گردیدند. اگر سبک معماری در اصفهان را ببینید که در قرت 13 بوده است متفاوت با آنچه که در دوره حال است خواهید دید و در واقع می توان از ان ها به عنوان معماری کلاسیک نام برد در مقابل آنچه امروزه به نام معماری مدرن از آن یاد می شود و با بهره گیری از مصالح ساختمانی نوین تر ایجاد می گردد. معماری ایرانی متناسب با فرهنگ و هویت ایرانی طراحی می گردد و از این رو سیاست های دولتی بر روی آن نظارت خواهد داشت.

 

 

 

قدمت معماری ایرانی به 5000 سال پیش باز می گردد و در گذر زمان سبک های معماری اروپایی توانسته است معماری ایرانی را تحت تغییر خود قرار دهد بطوریکه امروزه ما معماری ها و سبک دکوراسیون داخلی و نیز نمای خارجی متفاوتی را در ساختمان ها مشاهده می کنیم.

 

 

 

برین اسکی توچال


 

کوه های البرز توانسته است مناطق اسکی خوبی را برای تفریح ایجاد نماید. توچال ازین مناطق می باشد. برین اسکی توچال از نمونه معماری های مدرن در این منطقه می باشد که نمای داخلی ساختمان به صورت خانه های برقی طراحی شده است.

 

 

ساختمان شریفی ها

 


ساختمان شریفی ها از جمله سبک های جدید در معماری مدرن در ایران می باشد که استفاده از نمای چوب در ظاهر مکعب هایی را اجرا نموده است.

 

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 112
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در سه شنبه 14 دی 1395ساعت 16:15 توسط املاک یاب |

تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان